Brumbálova armáda → Informace

15. února 2008 v 16:17 | Hermione |  Brumbálova armáda
Brumbálova armáda je tajná studentská organizace, která svou hlavní činnost vyvíjela během školního roku 1995/96. Hlavní činností této organizace je naučit se používat obranná kouzla, připravit se na zkoušky NKÚ a hlavně připravit se na boj proti lordu Voldemortovi.V čele Brumbálovy armády stojí Harry Potter, kterému s vedením organizace pomáhají Ron Weasley a Hermiona Grangerová. Svůj hlavní štáb má organizace v Komnatě nejvyšší potřeby, která je dle jejich požadavků přesně přizpůsobená jejich potřebám.

Členy Brumbálovy armády tvoří studenti, kteří věří, že se lord Voldemort vrátil, a chtějí se proti němu naučit bojovat. Členové jsou z Nebelvíru, Havraspáru i Mrzimoru.
Skoro celý školní rok se členové BA učí používat obranná kouzla. Bohužel, přes důkladná ochranná opatření je nakonec tato organizace odhlalena a potrestána. Albus Brumbál bere odpovědnost za vznik BA na sebe a prchá z Bradavic.
I když se nakonec kouzelnické společenství přesvědčí, že lord Voldemort je zpět, Brumbálova armáda se již neobnoví. Její členové jsou ale vždy ochotni pomoci kouzelnickému světu v boji proti lordu Voldemortovi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 licona licona | Web | 27. června 2008 v 19:18 | Reagovat

Heh, keď vznikla DA, bola som ešte v škôlke :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama